Backlink Nedir ? Nasıl Alabiliriz ?
background

Backlink Nedir ? Nasıl Alabiliriz ?

03 Mart 2020, 17:22

Backlink Nedir ?

Sunucular üzerinde yayımlanan web sitesinden başka bir web sitesine Resim, Bağlantı Metin gibi öğlelere verilen bağlantılara backlink denir.

Backlinkler arama motorlarında çok önemli noktaya sahiptir. Tabi ki doğru alınan Backlinkler zararlı bağlantılar her zaman sitenizin bir düşmanı gibi görebilirsiniz. Bu zararlı Backlink bağlanıtlarınıda Moz, Ahrefs, Semrush gibi SEO test araçlarından öğrenebilirsiniz. Yine dikkat etmemiz gereken bir diğer unsur da Yüksek DR ve UR kaliteli linkleri almamızdır. 

Backlink Nasıl Alınır ?

Sitenize verilen backlinkler doğal veya spam olarak Google tarafından değerlendirmeye alınıyor. Doğal olan backlinkler web sitenizin Google aramalarında üst sıraya çıkmasında çok etkileyici bir yol izliyor bir çok forum siteleri yada Facebook gibi SEO gruplarından Backlink alımı hakkında bilgi sahibi olabilir ve alışveriş yapabilirsiniz ( Güven veren kişileri le ) yada almak istediğiniz sitenin iletişim bölümünden irtibata geçerek fiyatları konusunda anlaştıktan sonra siteniz için backlink alışverişine başlayabilirsiniz. Bizlerde vefa media olarak sizlere backlink hizmeti sunmaktayız. Fiyatlarımız hakkında bizlere ulaşabilirsiniz. Umarım yararlı anlatım yapmışımdır.

Backlink Nedir ? Nasıl Alabiliriz ?
Vefa Media

Backlink kelimesini kısaca özetlemek gerekirse başka bir web sitesinden geri bağlantı anlamına gelir doğru backlink i nasıl alabiliriz

Yorumlar
Yorum bırak