E-Ticaret
Hizmetlerimiz

E-Ticaret

E-Ticaret

E- Ticaret sektöründe ki siteler günümüz de 1 Milyon kez çok fazla bir hale geldi ve büyük E-PAZAR' lar kuruldu e ticaret sektörüne önemli olan büyük pazar yerlerinden olan Amazon ve eBay Dünyanın ilk büyük E-ticaret sitesi olmanın önemini taşıyor. Öte yandan 1999 yılında kurulan Cin merkezli Alibaba E-ticaret sitesi bugünlerin en büyük E pazar yeri olarak gösteriliyor.  

Peki bu  E-Ticaret adımları  Türkiye' de ne zaman atıldı  

1998 yılında kurulan hepsiburada.com'un Alibaba.com' dan daha önce kurulduğunu görüyoruz. Hepsiburada.com'u 2001 yılında kurulan Gittigidiyor 2009 yılında kurulan Trendyol ve 2012 yılında kurulan n11.com Güçlü E-ticaret siteleri takip etmektedir. Her ne kadar tarihsel süreçte dünyanın gerisinde kalmasak da, e-ticaret alanında halen kat etmemiz gereken bir yol olduğunu söyleyebiliriz. 


Yukarıda ki çoğu E-ticaret platformları  kendi içerisinde ki müşterilerine açmış olduğu kendi mağazaları ile büyümeye de devam etmişlerdir. 

Bizler de Vefa Media olarak gücümüzü 2018 yılında  Dijital Tescil firması ile birleştirerek daha güçlü E- Ticaret Siteleri kurmaya  karar aldık Çok geniş bir arayüzüne sahip olan E-ticaret sitelerimiz, Hem günümüzün SEO alt yapısına uygun hemde %100 Responsive   bir tasarıma sahiptir. Ortalama 1000 'in üzerinde kurumuş olduğumuz irili ufaklı E-ticaret siteleri mevcuttur. Kendisine has yönetim paneli ile ürünlerinizi çok kolay E-Ticaret pazarına dökmenize olanak sağlayan bu sistem, Akılı yapay zekası ile de Google arama motoruna anına da ürününüz ile ilgili detayları iletmektedir. E-Ticaret referanslarımızı Dijitaltescil.com ve web sitemiz üzerinden görüntüleyebilirsiniz. E-Ticaret