E-Ticaret Paketleri
background

E-Ticaret Paketleri

10 Mart 2020, 12:55

"E ticaret sitesi nasıl yapılır ? " yada "  E ticaret sitesi nasıl kurabilirim ? " gibi sorular aklınızda dönüp duruyordur, ve kuracağınız e ticaret sitesinin uygun yollar ile olması da sizin bütçeniz açısından en iyi olacağını düşünüyorsunuzdur. Vefa Media'ın sunmuş olduğu Uygun E-ticaret paketlerine göz atabilirsiniz.  Sizlere en uygun alt  yapıda hazırlamış olduğumuz sistem de raftaki ürünlerinizi çok kolay bir şekilde Online pazara dönüştüren bir sistem alt yapısı hazırladık  Peki bu alt yapıda neler mı var ? 

       1. Ödeme Sistemleri 

Payu, PayTR, İyzico, Moka ve en çok tercih edilen Türkiye bankalarının sanal pos altyapılarından dilediğinizi kullanın.

        2.  Blog Yönetimi 

Yazar özelliğinizi çıkartan blog yazıları ile E-ticaret sitenizi daha da büyütün 

        3. Gelişmiş Eklentiler 

XML Export, Google Sitemap, Google Analitik, IP Engelleme ve E-Bülten gibi birçok eklentileri dilediğiniz gibi kullanın.

         4.SMS ENTEGRASYONU 

Üyelik ve sipariş bildirimlerinizi SMS ile otomatik olarak yapabilir, kampanyalarınız için panelden sms gönderebilirsiniz.

         5.Filtreleme Modülü

Renk, beden, fiyat, marka ve kategori gibi filtreleme araçlarını kullanarak, müşterileriniz aradıkları ürüne ulaşabilir.

         6.XML Entegrasyonu

Anlaşma sağladığınız tedarikçi firmaların sizlere iletmiş olduğu XML adresi ile sitenize binlerce ürünün aktarımı sağlanabilir.

         7.Satış Raporları

Sipariş durumlarına ve tarihe göre detaylı olarak kaç adet ve ne kadar tutarda ödeme yapıldığını gösteren kapsamlı istatistik ekranlarından faydalanın.

         8.SEO Dostu URL

Arama motorları ile uyumlu URL yapısı ve her ürüne özel tanımlayabileceğiniz anahtar kelime ve açıklamalarla ürün satışlarınızı kolayca arttırın.

        9.Mobil Uyumlu & Mobil Uygulamalı E Ticaret Sitesi 

Masaüstü, akıllı telefon ve tablet cihazlarla uyumlu temaların keyfini sürün. Kolaylıkla tüm cihazlardan müşteriler ize ulaşın ve satışlarınızı gerçekleştirin.E-Ticaret Paketleri
Vefa Media

E-ticaret paketlerimiz ile %200 SEO alt yapısına sahip olun

Yorumlar
Yorum bırak