Sosyal Medya
Hizmetlerimiz

Sosyal Medya

Sosyal Medya

Sosyal medya uzmanı, Sosyal platformlardaki sosyal medyanızı profesyonel olarak yöneten kişidir. Sizler de Sosyal medya uzmanı arıyorsanız hedefinizin olduğu yerdesiniz, ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sosyal medya uzmanlığı, hesap yönetiminizi profesyonel bir şekilde yapan belirli periyodikler aralığında günlük haftalık veya aylık bir şekilde metin ve resimler araçlığı ile paylaşım yapan kişilerdir. Sosyal medya çok iyi yönetildiğinde Markanızın büyütmek için çok iyi bir güçtür.

Peki Bizler  Sosyal Medyalarınız için neler yaparız ?

Vefa Media Gaziantep' de bulunan Web tasarım ve SEO firmasıdır, Aynı zamanda bünyemiz deki bulunan grafik tasarım birimlerimiz sayesinde de sosyal medya hesaplarınıza çok büyük yenilik katmış oluyoruz. Sosyal medyalarınızdaki gönderileri tasarlıyor ve onları Facebook ve İnstagram Reklamları ile daha da ön plana çıkartıyoruz.

Hizmet İçeriğimiz

  1. Sosyal medya hesaplarınızın yönetilmesi . (Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Pinterest ve vb.)
  2. Sosyal hesaplarınızda Günlük, Haftalık, Aylık periyot şekilde paylaşım yapılması
  3. Yapılan paylaşımlar neticesinde müşterilerinizin taleplerine cevap verilmesi ve bunların sizlere iletilmesi
  4. İlgi çekişi Sosyal medya çekiliş yapılıp sayfanın aktif halde kullanılması
  5. Hedef Kitlenizin belirlenip ona yönelik çalışmaların yapılması
  6. diyez işareti ile anahtar kelimelerin seçilip paylaşıma dökülmesi
ve yukarıda ki sayacağım işlerden daha fazlası sizleri bekliyor diye bilirim :) Sosyal Medya referansımız olarak Onda Yemek ve North vize hesaplarına göz atabilir siniz Mutlu Günler dilerim

Sosyal Medya